fbpx

Auto skārdnieks/-ce Zviedrijā

SLS ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina augstas kvalitātes personāla atlasi respektabliem Skandināvijas uzņēmumiem. Mūsu pakalpojumos ietilpst arī  valodu kursi dažādu nozaru speciālistiem kuri vēlas attīstīt savu karjeru Skandināvijā. Mūsu klienti, Holmgrens Bil AB un Bilmetro AB, ir starp lielākajiem Zviedrijas vieglo un smago automašīnu tirgotājiem, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu automašīnu pārdošanu, nomu, remontu un apkopi, finansēšanas un apdrošināšanas pakalpojumiem. Holmgrens Bil AB un Bilmetro AB aicina pastāvīgā darbā pieredzējušus automašīnu virsbūves atjaunošanas speciālistus/-es (autoskārdniekus/-ces)!

DARBA PIENĀKUMI

– Veikt tehniski pareizus, kvalitatīvus auto virsbūvju remontus (t. sk. virsbūvju jaukšana un salikšana, paneļu mainīšana, metināšana, stiklu griešana un līmēšana u.c.) pēc avārijām un citiem incidentiem, izmantojot dažādu veidu tehnikas, instrumentus un materiālus

PRASĪBAS

– Vismaz 2 gadu praktiskā darba pieredze;
– Profesionālā izglītība vai citādi iegūta atbilstoša tehniskā kvalifikācija (kursi un tml);
– Zināšanas par automašīnu tehnisko uzbūvi, remontiem un apkopes procesiem;
– Analītiska, detalizēta pieeja katram uzdevumam;
– Atbildības sajūta par paveikto darbu;
– B kategorijas autovadītāja apliecība;
– Datorprasmes labā lietotāja līmenī;
– Vēlēšanās un motivācija apgūt zviedru valodu – pirms darba uzsākšanas tiek organizēti valodas kursi (iespējams apvienot ar darbu un pievienoties tālmācībā);
– Darba pieredze ar “Volkswagen” grupas automašīnām un/vai jaunākās paaudzes automašīnām tiek uzskatīta par priekšrocību

PIEDĀVĀJAM

– Pastāvīgu darba vietu respektablā Zviedrijas uzņēmumā
– “Holmgrens Bil” AB: pēc pārbaudes laika – Zviedrijas darba līgums un Zviedrijas sociālās garantijas;
– “Bilmetro” AB: vienlaikus ar darba uzsākšanu tiek slēgts Zviedrijas darba līgums un sākat saņemt Zviedrijas sociālās garantijas;
– Patīkamu un interesantu darba vidi, tiek nodrošināti nepieciešamie instrumenti, programmas, darba apģērbs u.c.;
– Motivējošu atalgojumu (no 17EUR/h pirms nodokļu nomaksas vai no SEK 25000 mēnesī pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no tā, kurā uzņēmumā tiek strādāts)
– Visas likumā noteiktās sociālās garantijas;
– Palīdzību nepieciešamās dokumentācijas sakārtošanā un dzīvesvietas atrašanā, lai sekmīgi uzsāktu darbu Zviedrijā;
– Tālākizglītības un attīstības iespējas savā profesijā;
– Bezmaksas zviedru valodas kursus Latvijā pirms darba uzsākšanas (iespējams apvienot ar darbu, iespējama arī tālmācība).

Ja Jūs atbilstat augstāk minētajām prasībām un vēlaties pieteikties šim darbam, lūdzu sazinieties ar mums, sūtot savu CV uz šo e-pastu: aiga@slsunited.com
Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, zvaniet: +371 26607911

Pieteikties darbam