fbpx

Celtniecības un ceļu būves tehnikas mehāniķis/-e Zviedrijā

sweden-swecon-logoSLS klients – “Swecon Anläggningsmaskiner AB”– ir Volvo uzņēmuma grupas dalībnieks Zviedrijā, kas nodarbojas ar celtniecības un ceļu būves mašīnu pārdošanu un apkopi. “Swecon Anläggningsmaskiner AB” strādā aptuveni 470 darbinieki vairākos servisa centros, kas atrodas visā Zviedrijas teritorijā. Saviem klientiem uzņēmums piedāvā pilnu celtniecības un ceļu būves tehnikas, aprīkojuma, rezerves daļu, servisa un atbalsta klāstu. SLS šobrīd meklējam pieredzējušus/-as celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķus/-es, kas vēlas pievienoties “Swecon Anläggningsmaskiner AB” komandai Zviedrijā.

DARBA PIENĀKUMI

– Nodrošināt tehniski pareizu celtniecības un ceļu būves tehnikas diagnostiku un uzturēšanu
– Veikt ekskavatoru, mini iekrāvēju, asfalta ieklājēju, nojaukšanas darbu tehnikas, utt. celtniecības un ceļu būves tehnikas remontu un apkopes darbus autoservisā un būvlaukumos

PRASĪBAS

– Vismaz 2 gadu praktiskā darba pieredze celtniecības un ceļu būves mašīnu remontu veikšanā
– Atbilstoša tehniskā izglītība vai atbilstoša tehniskā kvalifikācija (apgūti kursi vai tml.)
– Zināšanas par celtniecības un ceļu būves mašīnu tehnisko uzbūvi, diagnostiku, remontiem un apkopes procesiem
– Datorprasmes labā lietotāja līmenī
– Autovadītāja apliecība (vismaz B kategorija)
– Vēlēšanās un motivācija apgūt zviedru valodu – pirms darba uzsākšanas tiek organizēti valodas kursi (vairāk informācijas zemāk)
– Pozitīva, pašpārliecināta personība, patiesa interese par tehniku un mašīnām, vēlme attīstīties savā profesijā. Labas komunikācijas spējas

PIEDĀVĀJAM

– Patīkamu un interesantu darbu Zviedrijas uzņēmumā
– Motivējošu atalgojumu (no 17 EUR/h pirms nodokļu nomaksas plus likumā noteiktās piemaksas par darbu vakaros un nedēļas nogalēs)
– Visas sociālās garantijas
– Pēc pārbaudes laika – tiešo darba līgumu ar “Swecon Anläggningsmaskiner” AB un Zviedrijas sociālās garantijas
– Pirmo pusgadu – apmaksātu kvalitatīvu dzīvesvietu un ceļa izdevumus, kas saistīti ar darbu
– Palīdzību nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanā, lai sekmīgi uzsāktu darbu Zviedrijā
– Bezmaksas intensīvos zviedru valodas kursus pirms darba uzsākšanas (iespējams apvienot ar darbu Latvijā. Iespējama tālmācība)

Lai pieteiktos, lūdzam sūtīt CV uz e-pastu aiga@slsunited.com
Tālrunis uzziņām: +371 26607911

Pieteikties darbam