fbpx

Kravas automašīnu mehāniķis/-e Zviedrijā

SLS ir uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvu valodu apmācību dažādu nozaru speciālistiem, lai sagatavotu viņus darbam Zviedrijas tirgū. Mūsu klients, Zviedrijas uzņēmums “Bilmetro AB”  ir viens no vadošajiem kravas automašīnu, autobusu, tālsatiksmes autobusu un dzinēju pārdevējiem un servisa nodrošinātājiem. Mēs, sadarbībā ar šo uzņēmumu, piedāvājam pastāvīgu darbu Zviedrijā pieredzējušiem kravas automašīnu mehāniķiem un atslēdzniekiem, kuri var nodrošināt kvalitatīvu kravas automašīnu apkopi, diagnostiku un remontu, un ir gatavi pievienoties “Bilmetro AB” komandai!

DARBA PIENĀKUMI:

– Nodrošināt tehniski pareizu kravas automašīnu diagnostiku;
– Veikt kvalitatīvus automašīnu remonta un apkopes darbus saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes standartiem.

PRASĪBAS:

– Vismaz divu gadu praktiskā darba pieredze kravas automašīnu remontu veikšanā;
– Atbilstoša izglītība vai cita tehniskā kvalifikācija (piemēram, izieti kursi (ar sertifikātu) u. tml.);
– Zināšanas par automašīnu tehnisko uzbūvi, remontiem un apkopes procesiem;
– B kategorijas autovadītāja apliecība;
– Datorprasmes labā lietotāja līmenī;
– Vēlēšanās un motivācija apgūt zviedru valodu (pirms darba uzsākšanas tiek organizēti intensīvie valodas kursi);
– Pozitīva, uz sadarbību vērsta personība, kam piemīt gan iniciatīva, gan spēja uzņemties atbildību;
– Vēlme attīstīties savā profesijā;
– Darba pieredze ar kravas automašīnām Scania, Volvo, DAF, kā arī C/CE kategoriju autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.

PIEDĀVĀJAM:

– Patīkamu un interesantu darba vidi;
– Noslēgt darba līgumu ar Zviedrijas uzņēmumu un saņemt Zviedrijas sociālās garantijas;
– Motivējošu darba atalgojumu (sākot ar 25000 SEK/mēnesī pirms nodokļu nomaksas);
– Tālākizglītības un attīstības iespējas Jūsu profesijā;
– Bezmaksas zviedru valodas kursus Latvijā pirms darba uzsākšanas (iespējams apvienot ar darbu, iespējama tālmācība);
– Palīdzību nepieciešamās dokumentācijas sakārtošanā.

Ja Jūs atbilstat augstāk minētajām prasībām, lūdzu sazinieties ar mums, sūtot savu CV uz šo e-pastu: aiga@slsunited.com
Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, zvaniet: +371 26607911

Pieteikties darbam