Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis/-e Zviedrijā

Mūsu klients, kurš ir Ziemeļeiropas līderis lauksaimniecības, tehnikas, bioenerģijas un pārtikas produkcijas nozarēs, šobrīd aicina darbā pieredzējušus lauksaimniecības tehnikas mehāniķus/-es.

GALVENIE PIENĀKUMI

– Lauksaimniecības tehnikas diagnostika, apkope un remonts
– Tehnisko problēmu novēršana
– Klientu konsultēšana tehniskos jautājumos

PRASĪBAS

– Iegūtā tehniskā izglītība vai tehniskā kvalifikācija
– Zināšanas par kombainu un traktoru konstrukciju
– Spēja veikt lauksaimniecības tehnikas diagnostikas un remonta darbus
– Pieredze lauksaimniecības tehnikas remontā (vismaz 2 gadi)
– B kategorijas vadītāja apliecība
Angļu valodas zināšanas (jālasa un jāsaprot tehniskie žurnāli)
– Priekšrocība – pieredze ar CLAAS lauksaimniecības tehniku

MĒS PIEDĀVĀJAM

– Darbs un karjeras iespējas stabilā un reprezentablā uzņēmumā Zviedrijā
– Alga no 17 EUR / stundā (bruto) + prēmijas par paveikto darbu, papildu darba laiku un darbu nedēļas nogalēs
– Apmaksātus ceļa izdevumus
– Bezmaksas izmitināšanu Zviedrijā

Uzmanību! Lai pieteiktos šim amatam, nosūtiet savu CV ANGĻU valodā uz e-pasta adresi: ieva@slsunited.com (vai pievienojiet angļu valodas CV, aizpildot sadaļu “Pieteikties darbā”).
Lai iegūtu vairāk informācijas par vakanci, lūdzu, zvaniet: +371 26607911

Pieteikties darbam