fbpx

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis/-e Zviedrijā

lantmannen_logoSLS ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina augstas kvalitātes personāla atlasi respektabliem Skandināvijas uzņēmumiem. Mūsu pakalpojumos ietilpst arī  valodu kursi dažādu nozaru speciālistiem kuri vēlas attīstīt savu karjeru Skandināvijā. Mūsu klients, Zviedrijas lauksaimniecības kooperatīvs Lantmännen, kurš ir Ziemeļeiropas līderis spēcīgāko lauksaimniecībā, tehnikas, bioenerģijas un pārtikas produktu nozarēs, šobrīd aicina darbā pieredzējušus lauksaimniecības tehnikas mehāniķus/-es, kas pievienotos Lantmännen komandai.

GALVENIE PIENĀKUMI

– Veikt kvalitatīvu lauksaimniecības tehnikas apkopi, diagnostiku un remontu atbilstoši rūpnīcas uzstādījumiem
– Darbs notiek gan servisā, gan izbraukumā pie klienta

PRASĪBAS

– Vismaz 2 gadu praktiskā darba pieredze lauksaimniecības tehnikas remontu veikšanā (ieskaitot dzinēju, ātrumkārbas, hidrauliku/pneimatiku, elektriskās sistēmas diagnostiku un remontu utt.)
– Atbilstoša izglītība vai citādi iegūta atbilstoša profesionālā kvalifikācija
Atbildības sajūta un precizitāte darbā
– B kategorijas autovadītāja apliecība
– Datorprasmes labā lietotāja līmenī
Vēlēšanās un motivācija apgūt zviedru valodu
– Vēlēšanās attīstīties savā profesijā un apgūt jaunas lietas, pozitīva personība

MĒS PIEDĀVĀJAM

–  Patīkamu un interesantu darbu Zviedrijas uzņēmumā
Atalgojumu 13 EUR/h pēc nodokļu nomaksas
–  Visas sociālās garantijas
–  Kolēģu atbalstu, uzsākot darbu
–  Iespēju strādāt ar jaunāko tehniku
–  Izaugsmes iespējas uzņēmumā
–  Bezmaksas intensīvos zviedru valodas kursus pirms darba uzsākšanas (iespējama arī tālmācība)

Lai pieteiktos šim darbam, sūtiet savu CV vai aprakstu par savu darba pieredzi uz e-pastu: aiga@slsunited.com
Lai iegūtu vairāk informācijas par vakanci, lūdzu, zvaniet: +371 26607911

Pieteikties darbam