fbpx

Vieglo automašīnu atslēdznieks/-ce, mehāniķis/-e Zviedrijā

SLS ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina augstas kvalitātes personāla atlasi Skandināvijas uzņēmumu uzdevumā. SLS pakalpojumos ietilpst arī  valodu kursi dažādu nozaru speciālistiem kuri vēlas attīstīt savu karjeru Skandināvijā. Mūsu klienti, “Holmgrens Bil AB” un “Bilmetro AB”, ir starp lielākajiem Zviedrijas vieglo automašīnu tirgotājiem, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu vieglo automašīnu pārdošanu, auto nomu, remontu un apkopi, finansēšanas un apdrošināšanas pakalpojumiem. “Holmgrens Bil AB” un “Bilmetro AB” aicina pastāvīgā darbā pieredzējušus vieglo automašīnu atslēdzniekus/-ces  un mehāniķus/-es!

DARBA PIENĀKUMI

– Nodrošināt tehniski pareizu automašīnu diagnostiku;
– Veikt kvalitatīvus automašīnu remonta un apkopes darbus saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes standartiem.

PRASĪBAS

– Vismaz 2 gadu praktiskā darba pieredze;
– Profesionālā izglītība vai citādi iegūta atbilstoša tehniskā kvalifikācija (kursi un tml);
– Amatam atbilstošas zināšanas par automašīnu tehnisko uzbūvi, remontiem un apkopes procesiem;
– B kategorijas autovadītāja apliecība;
– Datorprasmes labā lietotāja līmenī;
– Vēlme un motivācija apgūt zviedru valodu – pirms darba uzsākšanas tiek organizēti valodas kursi (skatīt informāciju zemāk);
– Darba pieredze ar “Volkswagen” grupas automašīnām un/vai jaunākās paaudzes automašīnām tiks uzskatīta par priekšrocību

PIEDĀVĀJAM

– Pastāvīgu, stabilu darba vietu lielā un respektablā Zviedrijas uzņēmumā
– Motivējošu atalgojumu (13 EUR/h pēc nodokļu nomaksas vai sākot ar 25000 SEK/mēnesī pirms nodokļu nomaksas – atkarībā no uzņēmuma, kurā stājas darbā)
– Visas likumā noteiktās sociālās garantijas;
– Palīdzību nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanā, lai sekmīgi uzsāktu darbu Zviedrijā
– Patīkamu, drošu un interesantu darba vidi;
– Darba laikā tiek nodrošināti visi nepieciešamie darba instrumenti un apģērbs;
– Uzņēmumā Holmgrens Bil: pēc pārbaudes laika ir iespēja noslēgt līgumu ar Zviedrijas uzņēmumu un saņemt Zviedrijas sociālās garantijas;
– Uzņēmumā Bilmetro: uzreiz tiek slēgts Zviedrijas darba līgums un saņemtas Zviedrijas sociālās garantijas;
– Tālākizglītības un attīstības iespējas savā profesijā;
– Bezmaksas zviedru valodas kursus pirms darba uzsākšanas (iespējams apvienot ar darbu Latvijā, iespējama tālmācība).

Lai pieteiktos uz šo vakanci, lūdzam sūtīt savu CV uz e-pastu aiga@slsunited.com
Tālrunis uzziņām: +371 266 07 911

Pieteikties darbam